HABERLER

2021 yılının hepimiz için, sağlık ve mutluluk dolu ve Covid-19 un sonlanmış olduğu bir yıl olmasını dileriz. Pandemi süreci ile ağız ve diş sağlığınızı ertelemiş veya ihmal etmiş olabilirsiniz. Yeni yıl ile birlikte dişleriniz için harekete geçin. Yeni yılda kendinizi daha sağlıklı ve daha güzel hissedeceğiniz yeni fikirlere ihtiyacınız varsa, Ortodonti Uzmanı Dr. Aylin Sezen […]..

Prof. Dr. Serhat Yalçın Covid-19 İle İlgili Cumhuriyet’e Konuştu!

Dentram Diş Klinikleri Kurucularından Prof. Dr. Serhat Yalçın, Cumhuriyet Gazetesine verdiği röportaj ile, Covid-19 salgınının ağız ve diş sağlığını nasıl etkilediğine değindi.             New York Times’da yayınlanan yazı ile ilgili konuşan Yalçın, yaşanan salgın ile çene kemiği ve diş etlerinin etkilenebileceğini belirtti ve Covid-19 sonucunda gelişen komplikasyonlar ile ilgili de […]..

Prof. Dr. Serhat Yalçın Covid-19 Röportajı İle Posta’da!

Dentram Diş Klinikleri kurucularından Prof. Dr. Serhat Yalçın, “Covid-19 salgını diş kayıplarına neden olur mu?” sorusunun cevabını Posta Gazetesi’ne verdiği röportaj ile yanıtladı.         Yalçın, pandemi sürecinde  çene kemikleri ve diş etlerinin nasıl etkilendiğine ve bunlarla ilgili yapılması gerekenlere değindi.           Çene Cerrahisi ve İmplantoloji Uzmanı ve Dentra..

Prof. Dr. Serhat Yalçın Covid-19 Röportajı İle Milliyet’te!

Prof. Dr. Serhat Yalçın, Covid-19 salgınının diş kayıpları üzerindeki etkisine Milliyet’e verdiği röportaj ile değindi.               Covid-19’un ağız ve diş sağlığı üzerinde gösterdiği etkilerinden bahseden Yalçın, tat alma duyusunun neden kaybedildiğine de değindi.               Çene Cerrahisi ve İmplantoloji Uzmanı ve Dentram Akademi Kurucusu […..

Prof. Dr. Serhat Yalçın’ın Covid-19 ve Diş Kayıpları Röportajı Habertürk’te!

Dentram Diş Klinikleri kurucularından Prof. Dr. Serhat Yalçın, Covid-19 salgınında yaşanan diş kayıpları ile ilgili merak edilenler soruları Habertürk’e verdiği röportaj ile yanıtladı.     Yalçın, Habertürk’e verdiği röportaj ile, Pandemi sürecinde ağız ve diş sağlığının nasıl korunacağından, tat alma duyusunun kaybedilme nedenlerine kadar birçok konuya değindi.     Çene Cerrahisi ve İmplantoloji Uzmanı ..

Prof. Dr. Serhat Yalçın, Zigoma İmplant İle İlgili Röportajıyla Vatan’da!

Prof. Dr. Serhat Yalçın, Zigoma İmplant ve Çene Kemiği Erimesi konularına değindiği  röportajıyla Vatan’da!   Dentram Diş Klinikleri kurucularından Prof. Dr. Serhat Yalçın Vatan gazetesine verdiği röportaj ile, çene kemiği erimesi olan hastalarda uygulanan zigoma implantların, alternatif tedavi yöntemi olmasına değindi.     Yalçın, çene kemiğinin neden eridiğinden ve uygulanan tedavi yöntemlerine kadar merak edilen..

Prof. Dr. Serhat Yalçın Hürriyet’te!

Dentram Diş Klinikleri kurucularından Prof. Dr. Serhat Yalçın Hürriyet’e verdiği röportaj ile, “Covid-19 salgını diş kaybına neden olabilir mi?” sorusunun cevabını yanıtladı.     Yalçın, Covid-19 salgını ile birlikte, ağız ve diş sağlığında gelişen komplikasyonlar ile  ilgili detaylı bilgiler verdi.   Röportajında; covid-19 salgınına yakalanan hastaların, tat alamama probleminin sebeplerinden bahsetti. ..

Prof. Dr. Serhat Yalçın Milliyet’te!

Çene kemiği erimesinde alternatif yöntem olarak uygulanan zigoma implantları, Dentram Diş Klinikleri Çene Cerrahisi ve İmplantoloji Uzmanı Prof. Dr. Serhat Yalçın Milliyet’e verdiği röportaj ile yanıtladı.                Prof. Dr. Serhat Yalçın Milliyet’e verdiği röportaj ile, çene kemiği erimesinin nedenleriyle ilgili detaylı bilgiler verdi.    Röportajında; zigoma implantların, diş çekimi [&hel..

Prof. Dr. Serhat Yalçın Türkiye Gazetesinde!

Çene kemiği erimesi ile ilgili merak edilen soruları, Dentram Diş Klinikleri Çene Cerrahisi ve İmplantoloji Uzmanı Prof. Dr. Serhat Yalçın Türkiye Gazetesine verdiği röportaj ile yanıtladı.                        Prof. Dr. Serhat Yalçın Türkiye Gazetesine verdiği röportaj ile, çene kemiği erimesinin nedenlerinden bahsetti.   Zigoma implantın, üst […]..

Prof. Dr. Serhat Yalçın Posta Gazetesinde!

Zigoma implant ile ilgili merak edilen tüm soruları, Dentram Diş Klinikleri Çene Cerrahisi ve İmplantoloji Uzmanı Prof. Dr. Serhat Yalçın Posta gazetesine verdiği röportaj ile yanıtladı.                 Prof. Dr. Serhat Yalçın     Prof. Dr. Serhat Yalçın Posta gazetesine verdiği röportaj ile, çene kemiği erimesinde kullanılan zigoma implantları […]..

Prof. Dr. Serhat Yalçın Habertürk’te!

Covid-19 salgınında ağız ve diş sağlığımız ile ilgili merak edilen tüm soruları, Dentram Diş Klinikleri Çene Cerrahisi ve İmplantoloji Uzmanı Prof. Dr. Serhat Yalçın Habertürk’e verdiği röportaj ile yanıtladı.                           Röportajında; virüsün yayılımının genellikle nefes yoluyla gerçekleştiğini ve pandemi sürecinde ağız ve diş […]..

Prof. Dr. Serhat Yalçın Hürriyet’te!

Pandemi sürecinde ağız ve diş sağlığımız ile ilgili merak edilen tüm soruları, Dentram Diş Klinikleri Çene Cerrahisi ve İmplantoloji Uzmanı Prof. Dr. Serhat Yalçın Hürriyet’e verdiği röportaj ile yanıtladı.         Röportajında; pandemi döneminde virüsün yayılımının genellikle nefes yoluyla gerçekleştiğini ve pandemi sürecinde ağız ve diş bakımına normalden daha fazla dikkat edilmesi gerektiğini […]..

Kampanyalarımızdan haberdar olmak için mail adresinizi gönderiniz

Copyrights © 2020 Dentram Diş Klinikleri
Bu site Estetik Diş Hekimliği ve Genel Diş Hekimliği Uygulamaları hakkında hastaları bilgilendirmek amacıyla hazırlanmıştır. Site içeriğinde bulunan bilgiler, bilgilendirmek içindir, bu bilgilendirme kesinlikle hekimin hastasını tıbbi amaçla muayene etmesi ve tanı koyması yerine geçmez.