Hakkımızda

DENTRAM DİŞ KLİNİKLERİ

Dentram Diş Tedavi Klinikleri İmplant, Ortodonti, Çene Cerrahisi, Dijital ve Estetik diş hekimliği gibi tüm diş hekimliği dallarında hizmet vermektedir. 1994 yılında, İstanbul’da Bağdat Caddesi’nde Ortodonti uzmanı Dr.Aylin Yalçın ve Ağız ve Diş Çene Cerrahisi Uzmanı Prof. Dr. Serhat Yalçın tarafından kuruldu. 2012 yılında da Levent şubemiz faaliyete geçti.

Dentram Diş Kliniği Doktorları

TEDAVİ ALANLARIMIZ

Çene Cerrahisi ve İmplantoloji Kliniği

Dentram Diş Kliniği Çene Cerrahisi ve İmplantoloji bölümünde Medikal direktörümüz Prof.Dr.Serhat Yalçın ve ekibi tarafından Dş implantı , all on 4, zygoma elmacık kemiği implantları gibi ileri cerrahi uygulamalar lokal ve genel anestezi altında yapılmaktadır. Çene cerrahisi ekibimizde ki diğer doktorlarda cerrahi uygulamalar yapmaktadırlar. Dental implant bölümümüzde hastalara aynı gün implant uygulaması ve sabit geçici diş yapılması pprotez bölümümüzle beraber gerçekleşmektedir.

Çene eklemi ve hastalıkları bölümümüzde çene eklemine bağlı hastalıkların cerrahi ve konservatif tedavileri yapılmaktadır.

Protez ve Estetik Diş Hekimliği

Protez ve Estetik Diş Hekimliği bölümümüzde zirkon ve porselen dişler yapılmaktadırAyrıca Lamine yaprak porselen veya tam porselen dişler ile gülüş dizaynı yapılmaktadır.

Ortodonti Kliniği

Ortodonti Bölümünde Dr.Aylin Yalçın önderliğinde Invisalign, sabit ortodontik tedavi, lingual ortodontik tedavi ve ortognatik cerrahi tedavileri yapılmaktadır.

Dentram Diş Kliniği Bağdat Caddesi ve Levent kliniklerinde 3D VDT, Üç boyutlu dental tomografi, dijital diş hekimliği, lazerli diş tedavileri yapılmaktadır.

Diş eti hastalıkları ve Tedavisinde diş eti hastalıklarına neden olan etkenler ortadan kaldırılarak küretaj ve flep gibi tedaviler yapılmaktadır.

Hizmet Alanları

Kliniğimizde diş hekimliğinin alt gruplarını oluşturan Çene Cerrahisi ve İmplantoloji, Ortodonti, Pedodonti, Endodonti, Protetik Diş Hekimliği, Estetik Diş Hekimliği ve Diş eti hastalıkları tedavileri yapılmaktadır.

BİZE ULAŞIN

Dentram Diş Klinikleri ve tedavilerle ilgili ayrıntılı bilgi almak için iletişim formununu doldurabilirsiniz.

    Bize cep telefonunuzdan gülerken, önden ve yandan yada ağız içinden cep telefonunuzla çektiğiniz resminizi yollayabilirsiniz.

    Bu web sitesinde çerezler kullanılmaktadır