Hakkımızda

Dentram diş tedavi kliniği 1994 yılında, İstanbul’da Bağdat Caddesi’nde Ortodonti uzmanı Dr.Aylin Yalçın ve  Ağız ve Diş Çene Cerrahisi Uzmanı Prof. Dr. Serhat Yalçın tarafından kuruldu. 2008 yılında İstanbul’daki diğer diş klinikleri Kavacık ve Acarkent şubesi ve 2012 yılında da Levent şubemiz faaliyete geçti.

 

Hizmet Anlayışımız
Sağlık alanında uzun yıllardır hizmet veren bir klinik olarak, hastalarımızın en yüksek standartlarda sağlık hizmeti alması, konforu ve memnuniyeti vazgeçilmez önceliğimizdir. Bu yaklaşım gereği, 2014 yılında ISO 9001:2008 Kalite Yönetim Sistemine geçiş için gerekli standartları uygulamaya geçirerek sertifikasyon sürecini tamamladık.

 

Hizmet Alanları
Kliniğimizde diş hekimliğinin alt gruplarını oluşturan Çene Cerrahisi ve İmplantoloji, Ortodonti, Pedodonti, Endodonti, diş eti hastalıkları ve estetik diş hekimliği ilgili tedaviler, akademik yaklaşımla konusunda uzman hekimler tarafından yapılmaktadır.

 

Dentram Diş Klinikleri ve tedavilerle ilgili ayrıntılı bilgi almak için iletişim formunu doldurabilir veya 444 3 347 numaralı çağrı merkezimizi arayabilirsiniz.

Kampanyalarımızdan haberdar olmak için mail adresinizi gönderiniz

Copyrights © 2017 Dentram Diş Klinikleri
Bu site Estetik Diş Hekimliği ve Genel Diş Hekimliği Uygulamaları hakkında hastaları bilgilendirmek amacıyla hazırlanmıştır. Site içeriğinde bulunan bilgiler, bilgilendirmek içindir, bu bilgilendirme kesinlikle hekimin hastasını tıbbi amaçla muayene etmesi ve tanı koyması yerine geçmez.