Prof. Dr. Serhat Yalçın Türkiye Gazetesinde!

Çene kemiği erimesi ile ilgili merak edilen soruları, Dentram Diş Klinikleri Çene Cerrahisi ve İmplantoloji Uzmanı Prof. Dr. Serhat Yalçın Türkiye Gazetesine verdiği röportaj ile yanıtladı. 

 

 

 

 

 

 

 

 

prof. dr. serhat yalçın - implant tedavileri

 

 

 

Prof. Dr. Serhat Yalçın Türkiye Gazetesine verdiği röportaj ile, çene kemiği erimesinin nedenlerinden bahsetti.

 

Zigoma implantın, üst çenesinde yeterli kemiği olmayan,  normal implant uygulaması yapılamayacak düzeyde kemik erimesi yaşayan hastalara yapıldığını belirtti. Zigoma implantlar ile üst çene kemiği erimesi olan bireylerde başarılı tedaviler gerçekleştirildiğini anlatan Yalçın, bu tedavinin mutlaka alanında uzman çene cerrahları tarafından gerçekleştirilmesi gerektiğini de dile getirdi.

 

 

 

Çene Cerrahisi ve İmplantoloji Uzmanı, Dentram Akademi Kurucusu Prof. Dr. Serhat Yalçın, zigoma implant ile ilgili detaylı bilgiler verdi. Haberimizin detaylarını öğrenmek için Türkiye gazetesindeki röportajımızı okuyabilirsiniz.

Kampanyalarımızdan haberdar olmak için mail adresinizi gönderiniz

Copyrights © 2020 Dentram Diş Klinikleri
Bu site Estetik Diş Hekimliği ve Genel Diş Hekimliği Uygulamaları hakkında hastaları bilgilendirmek amacıyla hazırlanmıştır. Site içeriğinde bulunan bilgiler, bilgilendirmek içindir, bu bilgilendirme kesinlikle hekimin hastasını tıbbi amaçla muayene etmesi ve tanı koyması yerine geçmez.