Prof. Dr. Serhat Yalçın Posta Gazetesinde!

Zigoma implant ile ilgili merak edilen tüm soruları, Dentram Diş Klinikleri Çene Cerrahisi ve İmplantoloji Uzmanı Prof. Dr. Serhat Yalçın Posta gazetesine verdiği röportaj ile yanıtladı.

 

 

 

 

 

 

 

 

Prof. Dr. Serhat Yalçın

 

 

Prof. Dr. Serhat Yalçın Posta gazetesine verdiği röportaj ile, çene kemiği erimesinde kullanılan zigoma implantları ve çene kemiği erimesine neden olan diğer problemleri anlattı.

 

Çene kemiğinde erime olan bireylerin diş tedavisinde sorunlarla karşılaştığını ve çözümünün zigoma implantlar ile sağlandığını dile getiren Yalçın, aynı zamanda tedavilerin problemsiz bir şekilde  gerçekleştiğini belirtti.

 

Röportajında çene kemiği erimesinin nedenlerinden bahseden Yalçın; kaza, diş hastalıkları ve tümörlerinde çene kemiği erimesine neden olabileceğine değindi.

 

 

Çene Cerrahisi ve İmplantoloji Uzmanı, Dentram Akademi Kurucusu Prof. Dr. Serhat Yalçın, zigoma implant ile ilgili detaylı bilgiler verdi. Haberimizin detaylarını öğrenmek için Posta gazetesindeki röportajımızı okuyabilirsiniz.

Kampanyalarımızdan haberdar olmak için mail adresinizi gönderiniz

Copyrights © 2020 Dentram Diş Klinikleri
Bu site Estetik Diş Hekimliği ve Genel Diş Hekimliği Uygulamaları hakkında hastaları bilgilendirmek amacıyla hazırlanmıştır. Site içeriğinde bulunan bilgiler, bilgilendirmek içindir, bu bilgilendirme kesinlikle hekimin hastasını tıbbi amaçla muayene etmesi ve tanı koyması yerine geçmez.