Prof. Dr. Serhat Yalçın Milliyet’te!

Çene kemiği erimesinde alternatif yöntem olarak uygulanan zigoma implantları, Dentram Diş Klinikleri Çene Cerrahisi ve İmplantoloji Uzmanı Prof. Dr. Serhat Yalçın Milliyet’e verdiği röportaj ile yanıtladı. 

 

 

 

 

 

 

 

implant tedavisi

Prof. Dr. Serhat Yalçın Milliyet’e verdiği röportaj ile, çene kemiği erimesinin nedenleriyle ilgili detaylı bilgiler verdi. 

 

Röportajında; zigoma implantların, diş çekimi veya çeşitli diş hastalıkları kaynaklı erimelerde kullanıldığından ve yaşanan kazaların da çene kemiği erimesine neden olabileceğinden bahsetti. 

 

Zigoma implantın ileri yaştaki hastalar içinde ideal bir tedavi şekli olduğundan bahseden Yalçın; “Uygulama süresinin eski yöntemlere kıyasla kısa olması hastalar için de bir avantaj” dedi.

 

 

Çene Cerrahisi ve İmplantoloji Uzmanı, Dentram Akademi Kurucusu Prof. Dr. Serhat Yalçın, zigoma implant ile ilgili detaylı bilgiler verdi. Haberimizin detaylarını öğrenmek için Milliyet gazetesinde bulunan röportajımızı okuyabilirsiniz.

Kampanyalarımızdan haberdar olmak için mail adresinizi gönderiniz

Copyrights © 2020 Dentram Diş Klinikleri
Bu site Estetik Diş Hekimliği ve Genel Diş Hekimliği Uygulamaları hakkında hastaları bilgilendirmek amacıyla hazırlanmıştır. Site içeriğinde bulunan bilgiler, bilgilendirmek içindir, bu bilgilendirme kesinlikle hekimin hastasını tıbbi amaçla muayene etmesi ve tanı koyması yerine geçmez.