Gülüş tasarımı hangi durumlarda yapılabilir?

Gülüş tasarımı Dişlerinizin rengini Lazer diş beyazlatma ile renginin açılamadığı durumlarda, Dişlerin arasında boşluk olduğu , Eksik Diş veya diş çapraşıklıkları olmadığında genel olarak dişlerinizdeki şekil ve pozisyonlarından memnuniyetsiz olduğunuz durumlarda Gülüş tasarımı yapılabilir.

Gülüş tasarımı ne kadar sürede yapılır ?

Gülüş tasarımı uygulaması 1 Hafta süre içerisinde uygulanır,
Gülüş tasarımı için Diş eti seviyelemesi yapılması gereken durumlarda bu süre birkaç gün daha uzayabilir,

 

Gülüş Tasarımı Nasıl Yapılır?

Diş Renginde Dolgu uygulaması ile Gülüş Tasarımı

Gülüş tasarımı Dişinizle tamamen aynı renkte olan Kompozit dolgular ile yapılabilmektedir,Bazı durumlarda Gülüş tasarımı için sadece dolgular yeterli olmayabilir, Bu sebeple Lazer ile diş beyazlatma yapılması gerekebilir.

Gülüş Tasarımı için Lazer Diş Beyazlatma

Gülüş tasarımı bir çok hastanın diş renginden memnun olmaması ile ihtiyaç duyduğu yöntemdir, Lazer Diş Beyazlatma ile gülüş tasarımında bir bütünlük elde edilebilmektedir.

Lamina Yaprak Porselen ile Gülüş tasarımı

Gülüş tasarımınızı Lamina yaprak Porselen ile yapabilmek için diş yapınızın buna uygun olması gerekir,
Lamina Yaprak porselenler çok ince bir tabaka olarak hazırlanıp, Diş yüzeyinden çok hafif aşındırmalar ile yapılmaktadır.

Ortodontik tedaviler ile gülüş tasarımı

Diş Çapraşıklıklarından kaynaklanan durumlarda Ortodontik Tedaviler ile gülüş tasarımı yapılabilir, Gülüş tasarımı tedavi süresi 6 ay ile 1 yıl arasında değişebilir, Gülüş tasarımı için Seramik Braketler, Metal Braketler, Şeffaf plaklar ve lingual ortodonti uygulanarak yapılabilir, Ortodontik tedaviler ile gülüş tasarımı fiyatları yöntemlere göre değişmektedir. Gülüş tasarımı muayenesi için sizi kliniklerimize bekliyoruz.

 

Gülüş tasarımı fiyatları nedir?

Gülüş Tasarımı Fiyatları, yapılacak uygulamalara göre değişkenlik göstermektedir.

 

Gülüş tasarımı fiyatı almak için Anadolu yakası Bağdat Caddesi ve Acarkent Şubelerimizde , Avrupa yakası Levent şubemizde muayene olabilirsiniz.

Gülüş Tasarımı hakkında ayrıntılı bilgi veya randevu almak için, 444 3 347 numaralı çağrı merkezimizi arayabilirsiniz.

Kampanyalarımızdan haberdar olmak için mail adresinizi gönderiniz

Copyrights © 2020 Dentram Diş Klinikleri
Bu site Estetik Diş Hekimliği ve Genel Diş Hekimliği Uygulamaları hakkında hastaları bilgilendirmek amacıyla hazırlanmıştır. Site içeriğinde bulunan bilgiler, bilgilendirmek içindir, bu bilgilendirme kesinlikle hekimin hastasını tıbbi amaçla muayene etmesi ve tanı koyması yerine geçmez.