Sağlık Turizmi

 

Dünya standartlarında, bütçenize uygun sağlık hizmeti Türkiye’de…

Avrupa’da ödeyeceğiniz ücretin çok altında bir bütçe ile Türkiye’de Avrupa standartlarının üstünde tedavi olup aynı zamanda tatil de yapabilirsiniz.

 

Dentram çalışanlarının İngilizce iletişim becerileri ve kliniklerimizin Avrupa standartlarının üzerinde fiziki ve teknik alt yapıya sahip olması, Avrupa’nın çeşitli ülkelerinden hastaların bizi tercih etmesindeki en önemli unsurlardır. Kliniklerimizi ve hizmet anlayışımızı, sağlık turizmi konusunda geliştirerek, daha çok kişiye ulaşmak en önemli hedeflerimizden biridir.

 

Hizmet Anlayışımız
Sağlık alanında uzun yıllardır hizmet veren bir diş kliniği olarak, hastalarımızın konforu ve memnuniyeti öncelikle üzerinde durduğumuz hususlardan biridir. İşinde profesyonel olmanın yanında, güler yüzlü ve farklı kültürlerden hastalarla empati temelli etkin iletişim kuruyor olabilmenin de öneminin farkındayız.

 

Uzman Diş Hekimliği
Kliniğimizde sunulan tüm tedaviler; diş hekimliğinin alt branşlarını oluşturan Çene Cerrahisi ve İmplantoloji, Ortodonti, Pedodonti, Kanal Tedavisi, Diş Eti Hastalıkları ve Estetik Diş Hekimliği konusunda deneyimli ve uzman hekimler tarafından yapılmaktadır.

Kampanyalarımızdan haberdar olmak için mail adresinizi gönderiniz

Copyrights © 2017 Dentram Diş Klinikleri
Bu site Estetik Diş Hekimliği ve Genel Diş Hekimliği Uygulamaları hakkında hastaları bilgilendirmek amacıyla hazırlanmıştır. Site içeriğinde bulunan bilgiler, bilgilendirmek içindir, bu bilgilendirme kesinlikle hekimin hastasını tıbbi amaçla muayene etmesi ve tanı koyması yerine geçmez.