Neden Biz

Dentram Diş Klinikleri; kuruluş yılı olan 1994’ten beri tüm hekim ve çalışanları ile hastalarımızın uluslararası standartlarda sağlık hizmeti alması için en yüksek gayreti göstermeyi ilke edinmiştir.

 

Ağız ve diş sağlığı gibi yaşam kalitesini doğrudan etkileyen bir alanda hizmet veriyor olmanın bilinciyle; diş hekimliği alanındaki akademik birikimden faydalanan, en son teknolojik gelişmeleri yakından takip ederek uygulayan, sürekli gelişimi hedefleyen bir yaklaşımı benimsiyoruz.

 

Hasta memnuniyetinden taviz vermeyen hizmet anlayışımızla, 24. yılımızda ilk günkü heyecanımızla hastalarımızın yanındayız.

 

24 yıllık ağız ve diş sağlığı deneyimimiz ve Ağız Diş ve Çene Cerrahisi Uzmanı Prof. Dr. Serhat Yalçın ve Ortodonti Uzmanı Dr. Aylin Yalçın’ın yönetimiyle, tüm ilgili disiplinlerdeki uzman diş hekimlerimizle hastalarımıza mümkün olan en iyi hizmeti verme yolunda çalışmalarımızı sürdürüyoruz.

 

Dentram Diş Klinikleri Kurumsal Tanıtım Filmi

Kampanyalarımızdan haberdar olmak için mail adresinizi gönderiniz

Copyrights © 2020 Dentram Diş Klinikleri
Bu site Estetik Diş Hekimliği ve Genel Diş Hekimliği Uygulamaları hakkında hastaları bilgilendirmek amacıyla hazırlanmıştır. Site içeriğinde bulunan bilgiler, bilgilendirmek içindir, bu bilgilendirme kesinlikle hekimin hastasını tıbbi amaçla muayene etmesi ve tanı koyması yerine geçmez.