Dr. Burçin Karataşlı

burçin karataşlı

Dr. Burçin Karataşlı Kimdir?

Uzmanlık Alanı: Protetik Diş Tedavisi Uzmanı

Burçin Karataşlı 1980 yılında İstanbul’da doğmuştur.  İstanbul Alman Lisesi’nde lise eğitimini tamamlamıştır.  1999 yılında başladığı İstanbul Üniversitesi Dişhekimliği Fakültesi’nden 2004 yılında başarıyla mezun olmuştur. 2004 yılında İstanbul Üniversitesi Dişhekimliği Fakültesi Protetik Diş Tedavisi Anabilim Dalı’nda başladığı doktora eğitimini 201o yılında ‘İmplantüstü Protezlerde Farklı Altyapı materyalleri Kullanımının Stres Dağılımına Etkisi’’ başlıklı doktora tezini sunarak tamamlamış ve Dr Med Dent ünvanı almıştır. 2010-2019 yılları arasında yine aynı üniversitede Araştırma Görevlisi olarak görev yapmıştır. İyi derecede İngilizce ve Almanca bilmektedir. Türk Prostodonti ve İmplantoloji Derneği Yönetim Kurulu ve European Prosthodontic Association üyesidir. Ulusal ve uluslararası dergilerde yayınlanmış makaleleri, mesleki alanda kongrelerde yapılmış sözlü ve poster sunumları bulunmaktadır.

RANDEVU TALEP FORMU

Dentram Diş Klinikleri Uzman Doktorlarından Randevu Almak için Lütfen Formu Doldurunuz

  Kişisel verilerinizin işlenmesi hakkında aydınlatma metnini buradan inceleyebilirsiniz.

  Kişisel Verilerin İşlenmesi Hakkında Rıza Metni

  Tercihiniz uyarınca bizimle paylaştığınız kişisel verilerinizi, sizi daha iyi tanıyabilmek ve size özel fırsatlar sunmak için işliyor olacağız. Örneğin, eğitim durumunuz, mesleğiniz, ilgi alanlarınız uyarınca size özel fırsatlar tasarlamamızı ve sunmamızı isterseniz bu bilgilerinizi işliyor ve size özel fırsat/hizmetlerden yararlanmanızı sağlıyoruz. Bizimle bu kapsamdaki kişisel verilerinizi paylaşmak zorunda olmadığınızın belirtmek isteriz.
  Kişisel verilerinizi aşağıda belirtilen kapsamda işleyebilmemiz için rıza vermek isterseniz kutucuğu işaretleyebilirsiniz.

  - İşlenmesi İstenen Kişisel Veriler: Ürün/hizmetlerimize ilişkin tercih, beğeni ve kullanım alışkanlıklarınız ile ilgi alanlarınız; sizinle olan ilişkimiz kapsamında sağladığınız müşteri işlem bilgileriniz; satın alınan ürün, hizmet süreçlerinde veya anket ve kampanyalarımızda sağladığınız pazarlama bilgileriniz; mesleğiniz; medeni durumunuz, eğitim durumunuz; kimlik ve iletişim bilgileriniz, bize sağladığınız kişisel verilerinizin analizi sonucunda elde edilen verileriniz.
  - Verilerin İşlenme Amaçları: Ürün/hizmetlerimize dair deneyiminizi geliştirmek ve kişiselleştirmek; profilleme, segmentasyon ve pazarlama analizleri süreçlerini yürütmek; müşterilerimizin ihtiyaç, tercih ve ilgi alanlarını anlamak; müşterilerimizin ihtiyaçlarına, tercihlerine ve ilgi alanlarına uygun ürün/hizmetleri sunmak; pazarlama stratejilerimizi belirlemek ve pazarlama faaliyetlerimizin etkinliğini ölçmek.
  - Verilerin Faaliyet Kapsamında Aktarılacağı Taraflar: Yukarıdaki aynı amaçları gerçekleştirebilmek için destek ve hizmet aldığımız tedarikçiler, iş ortaklarımız, grup şirketlerimiz ve üreticiler.

  Kişisel verilerinizi yukarıdaki Rıza Metninde belirtilen kapsamda işlememizi onaylıyor musunuz?

  Dentram Diş Klinikleri'nin tanıtım ve kampanyalarından haberdar olmak için ileti almak ister misiniz?

  Bu web sitesinde çerezler kullanılmaktadır