Hakkında

DENTRAM DİŞ KLİNİKLERİ 

Dentram Diş Tedavi Klinikleri İmplant, Ortodonti, Çene Cerrahisi, Dijital ve Estetik diş hekimliği gibi tüm diş hekimliği dallarında hizmet vermektedir. 1994 yılında, İstanbul’da Bağdat Caddesi’nde Ortodonti uzmanı Dr.Aylin Yalçın ve  Ağız ve Diş Çene Cerrahisi Uzmanı Prof. Dr. Serhat Yalçın tarafından kuruldu.  2012 yılında da Levent şubemiz faaliyete geçti.

TEDAVİ ALANLARIMIZ

Çene Cerrahisi Ve implantoloji Kliniği

Dentram Diş Kliniği Çene Cerrahisi ve İmplantoloji bölümünde Medikal direktörümüz Prof.Dr.Serhat Yalçın ve ekibi tarafından Dş implantı , all on 4, zygoma elmacık kemiği implantları gibi ileri cerrahi uygulamalar lokal ve genel anestezi altında yapılmaktadır. Çene cerrahisi ekibimizde ki diğer doktorlarda cerrahi uygulamalar yapmaktadırlar.  Dental implant bölümümüzde hastalara aynı gün implant uygulaması ve sabit geçici diş yapılması pprotez bölümümüzle beraber gerçekleşmektedir.

Çene eklemi ve hastalıkları bölümümüzde çene eklemine bağlı hastalıkların cerrahi ve konservatif tedavileri yapılmaktadır.

Ortodonti Kliniği

Ortodonti Bölümünde Dr.Aylin Yalçın önderliğinde Invisalign, sabit ortodontik tedavi, lingual ortodontik tedavi ve ortognatik cerrahi tedavileri yapılmaktadır.

Dentram Diş Kliniği Bağdat Caddesi ve Levent kliniklerinde 3D VDT, Üç boyutlu dental tomografi, dijital diş hekimliği, lazerli diş tedavileri yapılmaktadır.

Diş eti hastalıkları ve Tedavisinde diş eti hastalıklarına neden olan etkenler ortadan kaldırılarak küretaj ve flep gibi tedaviler yapılmaktadır..

 

Protez ve Estetik Diş Hekimliği

Protez ve Estetik Diş Hekimliği bölümümüzde zirkon ve porselen dişler yapılmaktadırAyrıca Lamine yaprak porselen veya tam porselen dişler ile gülüş dizaynı yapılmaktadır.

Hizmet Alanları

Kliniğimizde diş hekimliğinin alt gruplarını oluşturan Çene Cerrahisi ve İmplantoloji, Ortodonti, Pedodonti, Endodonti, Protetik Diş Hekimliği, Estetik Diş Hekimliği ve Diş eti hastalıkları tedavileri yapılmaktadır.

Dentram Diş Klinikleri ve tedavilerle ilgili ayrıntılı bilgi almak için iletişim formunu doldurabilir, 444 3 347 numaralı çağrı merkezimizi veya

  • Bağdat Caddesi Kliniğimiz için 0 216 363 36 36
  • Levent Kliniğimiz için 0 212 280 88 00

numaralı telefonlardan bize ulaşabilirsiniz. Daha fazla bilgi almak için lütfen aşağıda bulunan E-Newsletter bölümünden mail adresinizi gönderiniz.

 

Kampanyalarımızdan haberdar olmak için mail adresinizi gönderiniz

Copyrights © 2017 Dentram Diş Klinikleri
Bu site Estetik Diş Hekimliği ve Genel Diş Hekimliği Uygulamaları hakkında hastaları bilgilendirmek amacıyla hazırlanmıştır. Site içeriğinde bulunan bilgiler, bilgilendirmek içindir, bu bilgilendirme kesinlikle hekimin hastasını tıbbi amaçla muayene etmesi ve tanı koyması yerine geçmez.