Health Tourism

 

Dentram çalışanlarının İngilizce iletişim becerileri ve kliniklerimizin Avrupa standartlarının üzerinde fiziki ve teknik alt yapıya sahip olması, Avrupa’nın çeşitli ülkelerinden hastaların bizi tercih etmesindeki en önemli unsurlardır. Kliniklerimizi ve hizmet anlayışımızı, sağlık turizmi konusunda geliştirerek, daha çok kişiye ulaşmak en önemli hedeflerimizden biridir.

 

Hizmet Anlayışımız
Sağlık alanında uzun yıllardır hizmet veren bir diş kliniği olarak, hastalarımızın konforu ve memnuniyeti öncelikle üzerinde durduğumuz hususlardan biridir. İşinde profesyonel olmanın yanında, güler yüzlü ve farklı kültürlerden hastalarla empati temelli etkin iletişim kuruyor olabilmenin de öneminin farkındayız.

 

Uzman Diş Hekimliği
Kliniğimizde sunulan tüm tedaviler; diş hekimliğinin alt branşlarını oluşturan Çene Cerrahisi ve İmplantoloji, Ortodonti, Pedodonti, Kanal Tedavisi, Diş Eti Hastalıkları ve Estetik Diş Hekimliği konusunda deneyimli ve uzman hekimler tarafından yapılmaktadır.

Subscribe to our campaign

Copyrights © 2017 Dentram Dental Clinics
This site Cosmetic Dentistry and General Dentistry is intended to inform patients about the applications. The information contained in the site content is to inform, certainly no substitute for putting this information to medical purposes examination and diagnosis of the patient's physician.