Düğün Listenize Kusursuz Bir Gülüş Ekleyin

Kusursuz Bir Gülüş İçin; Düğünden Önceki Bir Yıl İçinde Yaptırmanız Gereken Tedaviler

Düğünden 1 yıl önce:

  • Dişlerinizde çapraşıklık mı var? Ortaokul yada lise çağlarında yaptırmadığınız “Ortodontik Tedavinin” tam zamanı.. Günümüzde artık şeffaf plaklarla ve görünmeyen tellerle de dişleriniz düzenlenebiliyor. Bu uygulamalar için uzman bir ortodontiste görünmeniz gerekir.
  • İhmal ettiğiniz Gömük 20 yaş dişlerinizi çektirin. Genellikle bu dişler en kritik anlarda şişmesi ve ağrıması ile ünlüdürler.
  • Diş etlerinizin sağlıklı olması gülüş estetiğinin ilk ve en önemli parçasıdır. Diş taşı temizliği yaptırın ve ağız hijyeninizi, düzenli fırçalama, diş ipi ve ağız duşunun günlük düzenli kullanımı ile en iyi halde olmasına özen göstermelisiniz.

 

Düğünden 6 ay önce:

  • Eksik, çekilmiş dişleriniz yerine implant yaptırın. İmplantlar yerleştirildikten sonra protez yapılana kadar, 2 aylık bir bekleme süresi olduğunu unutmayın. Düğün tarihinizi dikkate alarak tedavinizi organize etmelisiniz.
  • Dişlerinizde kenar kırıkları ve aralarında renk farkları varsa “Gülüş tasarımı “ yaptırmak sizin için uygun bir tedavi olacaktır. Gülüş, tüm üst çenedeki dişlerin birbiri ile ve diş eti ile ideal ilişkiye getirildiğinde mükemmel bir etki yaratır. Yüzünüze en uygun formda ve renkte dişler sizin de arzunuza göre estetik bir yaklaşımla yepyeni bir gülüş yaratılabilir.

 

Bilgi İçin Çağrı Merkezimizi Arayabilirsiniz: 444 3 347

 

Düğünden 1 ay önce:

  • Dişlerinizi beyazlatma işleminin ilk seansını yaptırmak için uygun zaman geldi. Beyazlatmanın daha etkili olması için evlilik hazırlığında olanlara 2 seans öneriyoruz. İlk seans ardından elde edilen beyazlığın kalıcı olması için kahve, çay, sigara vb. boyayıcı içeceklerden uzak durmanız gerekli.
  • Botox tedavileri: Eğer gülerken diş etleriniz çok görünüyorsa ve bu sizi rahatsız ediyorsa çözümü var.. Botox.. Botox uygulamasının ardından hem gülerken ortaya çıkan diş eti görünümünüz azalacak hem de üst dudağınız daha dolgun görünecek.
  • Botoxun ikinci bir uygulama alanı ise diş sıkma alışkanlığı olan kişilerde çiğneme kaslarına yapılmasıdır. Diş sıkma dolayısıyla büyüyen masseter kas , yüzünüze kare bir görünüm verir. Botox ile yüz ifadesi yumuşar ve yüz daha zarif bir görünüme kavuşur.

 

gülüş tasarımı dentram

 

Düğünden 1 hafta önce:

  • Dental Spa randevunuzu alın. Diş taşı temizliği, cila, diş eti sağlığı için duş, flörürlü gargaralarla yapılan detaylı hijyen tedavisinden yararlanın.
  • İlk seansını bir ay önce yaptırmış olduğunuz Lazer Diş Beyazlatma işleminin ikinci seansı için kliniğe tekrar bekliyoruz. Düğüne kadar çay, kahve yasak!

 

Bize ulaşın, düğün tarihiniz yaklaşırken gülüşünüzü mükemmel hale getirelim…

Subscribe to our campaign

Copyrights © 2020 Dentram Dental Clinics
This site Cosmetic Dentistry and General Dentistry is intended to inform patients about the applications. The information contained in the site content is to inform, certainly no substitute for putting this information to medical purposes examination and diagnosis of the patient's physician.