Doç.Dr. İsmail Çapar

Uzmanlık Alanı : Endodontist - Kanal Tedavisi Uzmanı


Kanal Tedavisi Uzmanı,Endodontist İsmail Çapar 1985 yılında Osmaniye’de doğdu. Atatürk Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi’nden 2008 yılında mezun oldu. Selçuk üniversitesinde 2012 yılında doktorasını bitirdi ve uzmanlık ünvanını elde etti. 2013 yılında İzmir Katip Çelebi Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi Endodonti Anabilim Dalına yardımcı doçent olarak atandı. 2015 yılında Endodonti alanında doçent ünvanını elde etti.

Dr Çapar International Endodontic Journal gibi bir çok uluslararı dergilerde hakemlik yapmaktadır ve European Endodontic Journal dergisinin editörlüğünü yürütmektedir. Dr Çapar’ın 24 tanesi Journal of Endodontics ve International Endodontic Journal gibi endodonti alanında en bilinen dergilerde olmak üzere 66 adet ulusal-uluslarası bilimsel yayını bulunmaktadır.

Kampanyalarımızdan haberdar olmak için mail adresinizi gönderiniz

Copyrights © 2017 Dentram Diş Klinikleri
Bu site Estetik Diş Hekimliği ve Genel Diş Hekimliği Uygulamaları hakkında hastaları bilgilendirmek amacıyla hazırlanmıştır. Site içeriğinde bulunan bilgiler, bilgilendirmek içindir, bu bilgilendirme kesinlikle hekimin hastasını tıbbi amaçla muayene etmesi ve tanı koyması yerine geçmez.